Yakup EMRE

| YAZILIM | ANDROID | TEKNOLOJI |

Projelerim

HD Profile Zoom- Hd Instagram Profil Resmi İndir

Sadece saniyeler içinde HD ve Büyük profil fotoğraflarını görüntüleyin! Yapmanız gereken yalnızca büyük profil fotoğrafını görüntülemek istediğiniz kişinin Kullanıcı adını girmek veya Profil URL'sini gerekli alana kopyala-yapıştır yapmak!

Toy Tank War

Oyuncak konseptinde tasarlanmış tanklar ve seviyeleri ile eğlenceli bir macera. Kıvrak manevralarla engeller arasından tankla ilerle. Yeteneklerini kullanarak sana saldıran bu canavar tanklara karşı dur.

Fake Stories For Instagram - InstaFake Stories

Bu uygulama ile Instagram için istediğiniz kişi adına gerçekçi ve birebir sahte ekran görüntüleri hazırlayabilirsiniz. InstaFake sayesinde fake Instagram hikayeleri oluşturabilir ve bunları arkadaşlarınızla paylaşarak harika şakalar yapabilirsiniz!

GR-BALL

Klasik ama bir o kadar da alışılmamış top yakalama oyunu: GR-BALL. İki adet karşılıklı tabla ve bir adet top var tablalardan birisi sizin ve bu topu uzay boşluğuna kaçırmamanız gerekiyor.

Fake Stories for Snapchat

Bu uygulama ile yalnızca snapchat için gerçekçi sahte ekran görüntüleri hazırlayabilirsiniz. FakeStories sayesinde sahte snap'ler oluşturabilir ve bunları arkadaşlarınızla paylaşarak harika şakalar yapabilirsiniz!

Destroy The Doors(Freelance Proje)

Kapıları yok ederek altın kazanın! Altınları kullanarak ordunuzu geliştirin ve yenilmez olmaya doğru koşun! Untuma, Yakut ve kristal ordunu daha güçlü hale getirecek bazı spesifik askerleri satın almanı sağlarlar! Ayrıca ordun sen çevrimdışıyken bile kapıları yok etmeye ve sana altın kazandırmaya devam edecek!

Flappy Fall

Flappy Bird fiziğinde eğlenceli ve basit bir oyun! Flappy Fall oyunu ile en yüksek skoru sen yap!

Dolar Macerası(Freelance Proje)

Dolar Macerası! oyunu, basit bir mücadele oyunudur. Yükselen dolara karşı, onu düşürmek için dolar satmanız gerekmektedir. Dolar sattıkça altın jetonu kazanırsınız ve onunla, marketten sizi oyun içinde güçlendirecek statüler ve yardımcı alabilirsiniz. Oyunda doların yükselmesi kötü haberlere bağlıdır. Kötü haber gelmemesi için demokrasiyi güçlendirin. Yanınıza sekreteri alırsanız, dolarlarınızı bozdurma da size yardım edecektir.Marketten alacağınız ekonomi statüsü ile daha fazla dolar satabilirsiniz! Dış ilişkilerinizi güçlendirin ve kötü haber alma şansızın azalsın. Bunun yanı sıra oyunda sizin lehine gelişecek iyi haberlerde vardır ve o haberler size yardımcı olacaktır.

Online Jet Ski Arena - GGJ 2017
(Malatya İnönü Üniversitesi)

This is a game made from scratch and all are made in Global Game Jam. The main subject is fighting on water waves using sound waves as weapon. You are playing the game on a jetski which you can customise its color and choose one of eight colors. You will fight against other real people or against artificial intelligence. You can play the game on cross platforms such as Windows and Android. You use UI buttons in Android devices and mouse and space key. You need to protect yourself from other jetskies. All are your enemies. They respawn when you kill them. The aim is to make the highest killer score. It has 4 languages you can play with like Turkish, English, German, French. You can change the main colors of game to black and white if you have a problem with your eyes. It is a cartoon low poly game that you can play on low-quality devices. Enjoy your play.

Alexavier - GGJ 2018
(GGJ EGE - İzmir Ekonomi Üniversitesi)

Our game's story is, the main character lives in the future. The ecosystem is destroyed in his time so he wants to get out of the world. He gets a spaceship and explores a new planet. He founds a planet and creates a house so he starts to live in that planet. He makes a machine which makes energy by using wood and stone. One day he goes to explore the planet and he sees a zombie and runs his house and makes a weapon which uses the energy that is produced by the machine to get saved from zombies. The gameplay is quite simple. The machine produces energy to reload the weapon. You can not attack in the morning and zombies also do not attack in the morning. In the morning you get an axe to get stone and wood, and in the night the axe changes to the weapon and you can save the house. The zombies have a feature. If you shoot a zombie with the energy, the zombie transmits half of the power to another zombie to get lower damage for himself. The aim is to save your house.

Far Far Away- GGJ 2019
(GGJ Istanbul BUG - Bahçeşehir Üniversitesi)

We have a cat who lost outside the home and trying to arrive his home again. Our game shows the journey of the cat. There are so many dangerous things outside such as street cats and obstacles. Our cat must continue his way to arrive his home because it is the safest and the most peaceful place he has. On the other hand, his home is far far away and he should overcome the obstacles and find his way to succeed. The journey is full of fun! We hope the cat can find his home and become happy again!